2016-12-01

Kauno rajono savivaldybė pagerbė sėkmingiausiai 2016 m. dirbusias Kauno rajono įmones bei verslininkus. „Limedikai“ atiteko apdovanojimas už didžiausią indėlį į Kauno rajono biudžetą.

Prizu „Už indėlį į biudžetą“ apdovanota farmacijos bendrovės UAB „Limedika“ generalinė direktorė Eglė Audronė Zulanienė. Bendrovė užima 125 vietą tarp TOP 500 Lietuvos juridinių asmenų.

„Esame moderni ir šiuolaikiška farmacijos bendrovė, visuomet siekianti būti žingsniu priekyje, investuoti į tobulėjimą ir naujausių technologijų kūrimą. Tai mums leidžia augti ir siekti geriausių rezultatų. Siekdami užtikrinti maksimalų rūpestį pacientų sveikata ir suteikti jiems geriausią patirtį įsigyjant medikamentus, pirmieji Lietuvoje integravome užsienio valstybių patirtį – įdiegėme vieną pažangiausių vaistų suderinamumo sistemų Europoje, kuri šiuo metu veikia „Gintarinėse“ ir „Norfos“ vaistinėse. Šis sprendimas leidžia stebėti pacientų perkamų ir vartojamų vaistų tarpusavio sąveikas ir taip užkirsti kelią galimiems sveikatos pavojams“, – sako Eglė Audronė Zulanienė, UAB „Limedika“ generalinė direktorė ir valdybos pirmininkė.

2014 m. Kauno rajone UAB „Limedika“ atidarė vieną moderniausių Baltijos šalyse vaistų logistikos centrų, atitinkantį aukščiausius logistikos ir distribucijos standartus, tarp jų ir Gerosios Platinimo Praktikos reikalavimus. Kaunas – geografiškai patogi vietovė Lietuvos viduryje, todėl čia įkurtas logistikos centras ne tik suteikia galimybę išplėsti asortimentą, laikyti didelius kiekius vaistų ir kitų prekių, bet ir leidžia daugiau nei 1700 vaistinių ir ligoninių aptarnauti iki 50 proc. greičiau bei pasiūlyti didesnį medikamentų asortimentą. Centre veikianti moderni vaistų rinkimo linija leidžia apie 25 proc. užsakymų rinkti automatiškai. Visa tai užtikrina grupės įmonių veiklos efektyvumą.

„Siekdami būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu, būti geriausiais klientui, darbuotojui, partneriui ir visuomenei, nuolat investuojame ne tik į technologijas, bet ir į visuomenės gerovę, prisidedame ir savo iniciatyva įgyvendiname įvairius socialinius projektus. Vienas tokių – „Rūpestinga širdelė“, skirtas medicininėms ir socialinėms iniciatyvoms paremti. Įgyvendindami savo tikslą rūpintis žmonėmis, prie gerų darbų skatiname prisijungti ir kitus, pavyzdžiui, prie minėto projekto prisidėti gali visi norintys – nuo bet kurioje „Gintarinėje vaistinėje“ įsigytos vitaminų bei vaistų dėžutės „Rūpestinga širdelė“ 50 centų skiriama socialiniam projektui“, – pasakoja E. A. Zulanienė.

Kauno rajono savivaldybė pastebi, kad šiemet verslas pakaunės krašte plėtojosi itin sparčiai. Tai patvirtina ir statistika – Kauno rajonas tarp 54 mažųjų savivaldybių užima pirmąją vietą pagal veikiančių juridinių asmenų skaičių, jų užregistruota daugiau kaip 5 400. Čia taip pat veikia  daugiausiai mažųjų ir vidutinių įmonių (2 073). Kauno rajone nedarbas lapkričio 1 dienos duomenimis siekė 5,8 proc. ir buvo mažiausias apskrityje.

Taip pat apdovanotos ir šios Kauno rajone veikiančios įmonės bei verslininkai: VšĮ „Convivo laisvalaikio centras“, MB „Piprė“, UAB „Jolanus“, UAB „Karbonas“, UAB „Baltic Logistic Solution“, UAB „Elinvision“, UAB „Marex Boats“ ir vienai kaimo turizmo verslo pradininkių Lietuvoje Roma Zalensienė.