Farmacijos įmonė „Limedika“ įkurta 1994 metais. 2007 m. pabaigoje kontrolinį UAB „Limedika“ akcijų paketą įsigijo didžiausia Lenkijos farmacijos bendrovė PGF („Polska Grupa Farmaceutyczna“).

PGF prekiauja vaistais, medicinos įranga, sveikatos apsaugos priemonėmis, homeopatiniais preparatais ir kosmetika. Farmacijos prekių pardavimas sudaro didžiausią apyvartos dalį (90 proc.). Ši Lenkijos farmacijos grupė yra viena pagrindinių vaistų, medicininės paskirties priemonių ir įrangos tiekėja ligoninėms Lenkijoje. Pagal apyvartą PGF bendrovė patenka į 100 didžiausių įmonių sąrašą Vidurio ir Rytų Europoje. PGF įtraukta į oficialų Varšuvos vertybinių popierių biržos sąrašą.

2007 m. UAB „Limedika“ pirmoji iš didmeninių farmacijos įmonių įtraukta į oficialiai patvirtintų tiekėjų sąrašą (OPTS). Įmonės augimą ir veiklos efektyvumą lemia aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, racionalus valdymas ir nuolatinis dėmesys svarbiausioms plėtros kryptims: asortimento plėtrai, kokybiškam ir operatyviam aptarnavimui, lojaliausiems klientams ir konkurencingai kainai. UAB „Limedika“ veikla grindžiama Geros vaistų platinimo praktikos taisyklių (GVPPT) reikalavimais, ji yra Vaistų didmeninės prekybos įmonių asociacijos narė.

UAB „Limedika“ turi nuosavą logistikos centrą ir sandėlių, todėl gali efektyviai aprūpinti vaistines, ligonines ir kitus partnerius reikalingais medikamentais. Bendrovė vaistais ir medicininės paskirties priemonėmis aprūpina daugiau nei 1 500 Lietuvos vaistinių ir ligoninių, tiekia medicinos ir kosmetikos prekes parduotuvėms ir optikoms. 

UAB „Limedika“ bendradarbiauja su nepriklausomomis Lietuvos vaistinėmis ir vaistinių tinklais. UAB „Gintarinė vaistinė“ (www.gintarine.lt) ir UAB „Norfos vaistinė“ (www.nvaistine.lt) priklauso UAB „Limedika“ įmonių grupei. Dalyvauja konkursuose ir tiekia medikamentus ligoninėms, poliklinikoms ir kitoms sveikatos įstaigoms.

Bendrovė nuolat plečia savo partnerių – per 250 įmonių – tinklą, tarp jų yra vaistų ir maisto papildų gamintojų. 

UAB „Limedika“ asortimentą sudaro vaistai, maisto papildai, chirurgijos prekės, slaugos priemonės, vaistažolės, prekės, skirtos nėščiosioms ir kūdikiams, kosmetika. Bendrovės pasiūla itin gausi – per 4 000 pavadinimų vaistų ir daugiau nei 9 000 pavadinimų medicinos prekių.

Vaistai ir medicininės paskirties prekės sandėliuojami užtikrinant vaistų saugumą, laikantis Lietuvoje galiojančių vaistų sandėliavimo taisyklių. Sandėliai šiuo metu užima 6 967,85 m² plotą ir atitinka Europos Sąjungos patalpų įrengimo, higienos ir sanitarijos standartus. Efektyvi logistikos sistema ir nuosavas transportas padeda užtikrinti, kad vaistai užsakovams būtų pristatyti operatyviai ir kokybiškai.

Klientų pageidavimu vaistinėse nemokamai diegiama specializuota vaistų užsakymo ir kiekinės apskaitos programa „Medinfo“. Bendrovėje dirbantys programuotojai rūpinasi, kad programa „Medinfo“ nuolat būtų tobulinama ir atitiktų išrankiausių vartotojų poreikius.

Veterinarija

UAB „Limedika“ taip pat sėkmingai plėtoja atskirą veiklos kryptį – prekybą veterinarijos vaistais, gyvūnų priežiūros prekėmis, gyvūnų vitaminais ir papildais. Atstovauja žinomiems gyvūnų prekių gamintojams, tokiems kaip „Richter Pharma AG“, „Sintofarm SPA“, „Tavet“, „Tanin Sevnica“, „Chrysamed“ ir kt.

Rinkodaros paslaugos

UAB „Limedika“ veikla apima ne tik farmacijos produktų platinimą, bendrovė teikia ir rinkodaros paslaugas. Turėdama ilgametę patirtį farmacijos rinkoje, praktinės produktų išleidimo į rinką patirties ir savo vaistinių, „Limedika“ užtikrina, kad produktai būtų sėkmingai išleidžiami ir atstovaujami rinkoje. Produktų atstovavimas ir rinkodara apima etapus nuo produkto išleidimo į rinką pradžios iki visos produkto priežiūros, siekiant didinti atstovaujamų produktų pardavimą. Šiuo metu „Limedika“ sėkmingai atstovauja ir rūpinasi šiais produktais: 

• „Jamieson Laboratories Ltd.“ (Kanada) – didžiausias ir sėkmingiausiai veiklą vystantis Kanados maisto papildų gamintojas. Maisto papildus gamina jau nuo 1922 metų. Išsiskiria aukšta kokybe ir didele asortimento įvairove. Daugiau informacijos www.jamieson.lt;

• „Philips AVENT“ (Anglija) – tai kūdikiams ir jų mamoms skirtų prekių gamintojas. Ypač gerai Europoje žinomas prekių ženklas, išsiskiriantis aukštos kokybės produkcija, patikrintas nuodugniais tyrimais ir klinikiniais bandymais. Gamintojas turi daug patirties, nes produkcija kuriama ir gaminama jau nuo 1984 metų. Asortimentą sudaro visi reikalingiausi reikmenys kūdikiams iki 12 mėnesių. Daugiau informacijos avent.limedika.lt;

 

Džiaugiamės dirbdami su Jumis!