2014 m. buvo atidarytas vienas moderniausių Baltijos šalyse vaistų logistikos centras. Naujasis vaistų logistikos centras suteikia galimybę „Nacionalinei farmacijos grupei“ priklausančiai didmeninei farmacijos bendrovei „Limedika“ daugiau nei 1700 vaistinių ir ligoninių aptarnauti iki 50 proc. greičiau ir pasiūlyti didesnį medikamentų asortimentą.

Centre didmeninei prekybai vaistais ir medicinos prekėmis skirti sandėliai su modernia įranga atitinka aukščiausius logistikos ir distribucijos standartus, tarp jų ir Gerosios Platinimo Praktikos reikalavimus. Sandėliai yra dviejų dalių - aukštasis ilgalaikiam saugojimui ir žemasis paskirstymui į vaistines, šiame instaliuotas austrų gamintojo „KNAPP“ konvejeris su automatiniu rinkimu. Visa tai leidžia išplėsti asortimentą, laikyti didelius kiekius vaistų ir kitų prekių, užtikrina grupės įmonių veiklos efektyvumą, greitesnį platesnio asortimento prekių pristatymą tiek vaistinėms, tiek ligoninėms, o moderni vaistų rinkimo linija leidžia apie 25 proc. užsakymų rinkti automatiškai. 

Bendrovė UAB „Limedika“ vaistais ir medicininės paskirties produktais aprūpina daugiau nei 1700 Lietuvos vaistinių ir ligoninių, tiekia medicinos ir kosmetikos prekes parduotuvėms ir optikoms.