UAB „Limedika“ bendradarbiauja su nepriklausomomis Lietuvos vaistinėmis, Baltijos vaistinių grupe (www.bvg.lt) ir kitais vaistinių tinklais. „UAB „Limedika“, UAB „Gintarinė vaistinė“(www.gintarine.lt) ir UAB „Norfos vaistinė“(www.nvaistine.lt) priklauso NFG įmonių grupei.“

GINTARINĖ VAISTINĖ yra profesionalias vaistininko konsultacijas teikiantis vaistinių tinklas, kuris garantuoja kiekvieno kliento asmeninį problemos sprendimą. Vaistinės įkurtos patogiose vietose: prekybos centruose IKI, gydymo įstaigose, miestų centruose ir miegamuosiuose rajonuose. Pagal dydį tai yra trečiasis vaistinių tinklas Lietuvoje.
NORFOS VAISTINĖ – tai taupantiems skirtas vaistinių tinklas. Visos šio tinklo vaistinės įkurtos „Norfos“ prekybos centruose.

 

Gintarine vaistine GINTARINĖ VAISTINĖ yra profesionalias vaistininko konsultacijas teikiantis vaistinių tinklas, kuris garantuoja kiekvieno kliento asmeninį problemos sprendimą. Vaistinės įkurtos patogiose vietose: prekybos centruose IKI, gydymo įstaigose, miestų centruose ir miegamuosiuose rajonuose. Pagal dydį tai yra trečiasis vaistinių tinklas Lietuvoje.

 

Norfos vaistine NORFOS VAISTINĖ – tai taupantiems skirtas vaistinių tinklas. Visos šio tinklo vaistinės įkurtos „Norfos“ prekybos centruose.