2016-03-29

Efektyviausi įmonės skyriai, daugiausiai asmeninių pasiūlymų pateikę darbuotojai, klientų poreikių nustatymo ekspertai ir kiti – tokios nominacijos skambėjo ir buvo įteiktos metiniame UAB „Limedika“ renginyje. „Metų verslo stabilumo“ apdovanojimu buvo įvertintas bendrovės Juridinis skyrius už įmonei suteikiamą stabilumą, puikiai sprendžiant juridinius klausimus.

Apdovanojimą atsiėmė Juridinio skyriaus darbuotojos Rasa Šapnagienė, Sigita Tunkevičienė, Ramona Jakaitienė bei Sondra Venslovienė. Statulėlę už nuopelnus įteikė UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ bei UAB „Limedikos“ valdybos pirmininkė Eglė Audronė Zulanienė.

„Prieš jus stovi žmonės, kurie mūsų aistringam sparnuotam polėkiui suteikia šaknis. Kiekvienas susiduriantis su tam tikrai iššūkiais ateina į Juridinį skyrių baimės pilnomis akimis. Tačiau šios, iš pažiūros trapios ir žavios, merginos sugeba rasti tinkamiausią sprendimą visose, net ir kritinėse, situacijose. Dėkoju joms už tai, kad suteikia mūsų verslui stabilumo“, – džiaugėsi E. A. Zulanienė, UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ bei UAB „Limedikos“ valdybos pirmininkė.

Juridinio skyriaus atstovė Rasa Šapnagienė tvirtino, kad šioje veikloje svarbiausia parodyti tinkamą kryptį, kuri ir įkvepia veikti.

„Svarbiausia yra suvokti, kad nereikia karpyti sparnų ir kovoti su aista bei polėkiu. Visai teigiamai energijai tiesiog reikia suteikti teisingą kryptį. Tai nėra lengva, tačiau žavi ir įkvepia bei suteikia motyvacijos mūsų komandai“, – džiaugėsi R. Šapnagienė, Juridinio skyriaus atstovė.