2016-03-24

„Metų ryšių ekspertais“ UAB „Limedika“ metiniame renginyje paskelbė ir apdovanojo bendrovės Didmeninių užsakymų skyrių, per metus įvykdantį beveik 10 milijonų užsakymų. Iškilminogje ceremonijoje apdovanojimą atsiėmė septynios skyriuje dirbančios merginos – Lina Ličkienė, Violeta Balionienė, Vilmantė Gudžiūnienė, Vilma Mackevičienė, Jūratė Gabriūnienė, Raimonda Plačiakytė ir Nijolė Remeikienė.

„Šios septynios merginos, kaip septyni samurajai. Per metus jos priėmė ir įvykdė beveik 10 mln. užsakymų, todėl nuoširdžiai žaviuosi jų darbu – visi klientai ir komanda yra patenkinti ir laimingi, o jos – žmonės, ant kurių pečių laikosi labai daug“, – komandos darbu džiaugėsi Eglė Audronė Zulanienė UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ bei UAB „Limedikos“ valdybos pirmininkė, įteikusi apdovanojimą.

Beveik nuo pat įmonės įkūrimo pradžios Didmeninių užsakymų skyriuje dirbanti viena iš nugalėtojų Vilma Mackevičienė džiaugiasi puikia darbo atmosfera ir visus vienijančia bendra komandos dvasia.

„Limedika“ mums yra kaip gyvas organizmas, turintis savo dvasią. Dirbu čia beveik nuo pat įmonės įkūrimo pradžios, kartu augome, kilome ir keitėmės. Džiaugiuosi, kad per visą šį laiką komandinė įmonės dvasia išliko nepakitusi. Yra nedaug įmonių, kuriose bet kada gali užsukti pas vadovą, pasikalbėti su juo ir žinoti, kad jis tave tikrai išklausys ir priims tinkamą sprendimą. „Limedika“ – viena tokių. Jaučiamės čia įvertintos, todėl norime, kad „Limedika“ ir toliau augtų bei kiltų kartu su mumis“, – pasakojo V. Mackevičienė, Didmeninio skyriaus atstovė.