2016-03-21

Metiniame renginyje UAB „Limedika“ išdalino 10 skirtingų apdovanojimų. Vienas iš jų – „Metų skaičių bitės“ – atiteko tiksliausioms ir efektyviausiai dirbusioms buhalterėms, kuriomis tapo Greta Vilkienė, „Gintarinės vaistinės“ vyriausioji buhalterė, ir Asta Dzikaitė, UAB „Limedikos“ vyriausioji buhalterė.

Nugalėtojas pasveikino ir statulėles už nuopelnus įteikė UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ bei UAB „Limedikos“ valdybos pirmininkė Eglė Audronė Zulanienė. Ji prisiminė iššūkius, su kuriais buvo susidurta įvedus eurą, tačiau džiaugėsi sklandžiu buhalterių darbu.

„Šios merginos ir kiti buhalteriai pusę metų žongliravo dviem valiutomis. Tiek „Gintarinės vaistinės“, tiek UAB „Limedikos“ buhalterijoje pirmą kartą sulaukėme tiek daug išorinių patikrinimų. Tačiau viskas vyko labai sklandžiai. UAB „Limedika“ yra viena iš didžiausių mokesčių mokėtojų šalyje. Buhalterių darbo krūvis nuolat auga, tačiau džiaugiuosi, kad jiems tai nesukelia jokių sunkumų“, – pasakojo E. A. Zulanienė, UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ bei UAB „Limedikos“ valdybos pirmininkė.

Viena iš apdovanotojų Asta Dzikaitė džiaugėsi bendru visos komandos indėliu, įveikiant visas iškilusias kliūtis. „2015 metų pirmoji pusė buvo gana sudėtinga – reikėjo skaičiuoti ir pateikti ataskaitas dviem valiutomis – ir litais, ir eurais, turėjome ir gausybę patikrinimų. Prie visko pripratome ir toliau darbas vyko sklandžiai, kaip ir iki tol. Taigi dėkoju visai buhalterijos komandai ir visiems kitiems už tai, kad surėmėme pečius ir įveikėme visus iššūkius kartu“, – užbaigė Asta Dzikaitė, UAB „Limedikos“ vyriausioji buhalterė.