2016-03-18

Tarptautinėje „Pelion Healthcare“ bei UAB „Limedikos“ įmonių grupėse efektyviausiai 2015 m. dirbusiu pripažintas bendrovės Didmeninės prekybos sandėlio skyrius, jam įteiktas „Metų veiklos efektyvumo“ apdovanojimas. Skyriaus vadovas Justinas Orantas džiaugėsi, kad aukštų rezultatų pasiekti padėjo komandinis darbas.

„Efektyviausiu skyriumi tapome ne tik dėl darbo įrankių, kurie padėjo optimizuoti procesus – automatinės rinkimo linijos, paspirtuko, su kuriuo važinėjame, ar per darbo dieną nueinamų 15-17 kilomentrų, tačiau svarbiausia – dėl puikios komandos ir jos darbo“, – pasakojo J. Orantas, Sandėlio skyriaus vadovas.

Apdovanojimą įteikusi UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“bei UAB „Limedikos“ valdybos pirmininkė Eglė Audronė Zulanienė taip pat įvertino visą Sandėlio skyriaus komandą.

„Šis skyrius ir jo vadovas Justinas turėtų pagrįstai didžiuotis savo vadybiniais sprendimais ir savo komanda, nes Didmeninės prekybos sandėlio skyrius yra lyderis pagal savo efektyvumą ne tik UAB „Limedikos“ grupėje, tačiau ir mūsų pagrindinėje įmonių grupėje „Pelion Healthcare“, kuri vienija daugiau kaip 100 įmonių“, – pasakojo E. A. Zulanienė, UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ bei UAB „Limedikos“ valdybos pirmininkė.