2016-03-15

Ryžtingi, darbštūs, rūpestingi ir veiklūs – taip buvo apibūdinti „Metų herojais“ paskelbti darbuotojai, kuriuos metiniame renginyje apdovanojo UAB „Limedika“. „Metų herojais“ tapo Raminta Vaičiulevičiūtė, Vaidas Zymonas, Laurynas Nikolajevas, Laima Šaulienė, Antanas Šalnis, Edita Stankevičiūtė, Paulius Ciegis, Goda Dapkuvienė bei Vilma Masionytė.

 Nugalėtojus apdovanojo UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ valdybos narė ir UAB „Gintarinės vaistinės“generalinė direktorė RūtaBagdonavičienė, kuri ne tik džiaugėsi šių darbuotojų rūpestingumu, tačiau ir ryžtu, įveikiant pasitaikančias kliūtis.

„Šie žmonės, dabar stovintys ant scenos, yra tie, kurie geriausiai įkūnija vieną svarbiausių mūsų vertybių – rūpestingą bendradarbiavimą. Noriu padėkoti už tai, kad jie visada įveikia tai, kas kitiems atrodo neįmanoma“, – džiaugėsi R. Bagdonavičienė, UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ valdybos narė ir UAB „Gintarinės vaistinės“ generalinė direktorė.

Vienas iš apdovanotųjų P. Ciegis, atsiimdamas statulėlę, dėkojo vadovybei už tai, kad visada įvertina darbuotojų pastangas ir suteikia motyvacijos darbui.„Noriu padėkoti visų „Metų herojais“ tapusių darbuotojų vardu vadovams, kurie mus palaiko, įvertina, motyvuoja, skatina judėti į priekį ir tobulėti“, – padėką reiškė P. Ciegis.