2016-03-11

UAB „Limedika“ metiniame renginyje tiksliausioms buhalterėms, efektyviausiai dirbusiems įmonių skyriams bei kitaip pasižymėjusiems darbuotojams ir vaistinėms išdalino 10 skirtingų apdovanojimų. Vienas jų – „Metų pelno augimas“ – atiteko didžiausią pelną sugeneravuiai vaistinei, kuria tapo „Gintarinė vaistinė“, esanti Avižienių seniūnijoje, Užubalių kaime, Ukmergės gatvėje.

 

 Apdovanojimą už nuopelnus atsiėmusi vaistinės vedėja pasakojo, kad aukštų rezultatų paslaptis paprasta – išskirtinis dėmesys klientams ir vieninga komanda.

„Manau, kad aukštų rezultatų pasiekti padėjo tokios paprastos vertybės kaip rūpestingumas, nuoširdumas, pagarba klientams ir draugiška komanda. Žinoma, prie viso šito prisidėjo ir šypsena, kuri, kaip žinia, nieko nekainuoja“, – pasakojo Danguolė Valentavičienė, „Norfos vaistinės“ vedėja.

Apdovanojimą įteikęs „Norfos vaistinės“ generalinis direktorius Audrius Pocevičius pasakojo, kad pelnas yra svarbi sąlyga, užtikrinanti įmonės tvarumą ir plėtrą. Kitos šios nominacijos pretendentės buvo „Gintarinė vaistinė“ esanti Vilniuje, Baublio gatvėje bei „Norfos vaistinė“ esanti Vilniuje, Ateities gatvėje.