2016-03-08

UAB „Limedika“ apdovanojo daugiausiai asmeninių pasiūlymų pateikusias vaistines, įmonių skyrius ir jų darbuotojus. „Metų projekto“ statulėlės įteiktos bendrovės Produktų skyriaus atstovei Eglei Pikžirnytei, regiono vadovei Violetai Venskuvienei, „Gintarinei vaistinei“, įsikurusiai Alytuje, Jaunimo gatvėje, bei „Norfos vaistinės“ vaistininkei Irenai Kudarauskienei iš Lazdijų.

Apdovanojimus įteikė UAB „Nacionalinės farmacijos grupė“ valdybos narė ir UAB „Gintarinė vaistinė“ generalinė direktorė Rūta Bagdonavičienė, kuri džiaugėsi ir dėkojo nugalėtojams už jų pastangas, kruopštumą ir ryžtą siekiant geriausių rezultatų.

Produktų skyriaus atstovė Eglė Pikžirnytė buvo apdovanota už tai, kad surinko daugiausiai produktų asmeniniams klientų krepšelių pasiūlymams. Atsiimdama statulėlę E. Pikžirnytė dėkojo savo kolegoms už bendradarbiavimą.

„Noriu padėkoti savo skyriaus kolegoms, nes tai – mūsų visų nuopelnas. Mūsų didžiausia vertybė yra žmonės, todėl jei ne jūsų visų indėlis ir kruopštus darbas, manau, kad nebūtų nei šio apdovanojimo, nei tokio gero pasiekto rezultato. Dėkoju jums už palaikymą ir bendradarbiavimą“, – džiaugėsi E. Pikžirnytė, Produktų skyriaus atstovė.

Dar viena „Metų projekto“ nugalėtoja – regiono vadovė Violeta Venskuvienė, kuri buvo apdovanota už tai, kad pasiekė geriausius rezultatus savo regione. Atsiimdama apdovanojimą V. Venskuvienė džiaugėsi puikiais visų komandų rezultatais ir palinkėjo nebijoti naujovių.

„Mano indėlis čia nėra pats didžiausias. Man teko laimė ir garbė vadovauti dviems visiškai skirtingoms komandoms – Suvalkijos–Dzūkijos bei Žemaitijos. Noriu padėkoti abiems komandoms ir pasakyti, kad tik dėl jūsų pastangų ir atsidavimo, pasiekėme tiek daug. Džiaugiuosi, kad jūs nebijote naujovių, nes be jų būtų sunku tikėtis gerų rezultatų. Noriu visiems čia susirinkusiems palinkėti siekti naujovių, kurios jus įkvėptų, bei kūrybiškumo ir sėkmės, įgyvendinant tokius svarbius projektus“, – kolegoms pagyrų negailėjo V. Venskuvienė, regiono vadovė.

Trečiają „Metų projekto“ statulėlę atsiėmė visa „Gintarinės vaistinės“, įsikūrusios Jaunimo g., komanda iš Alytaus. Ši vaistinė buvo apdovanota už komandinį darbą, siekiant geriausių rezultatų asmeniniuose pasiūlymuose.

„Dėkojame už šį apdovanojimą ir įvertinimą. Labai džiaugiuosi, kad mums pasisekė laimėti šį projektą ir tapti nugalėtojais. Tai mes pasiekėme bendru, darniu ir sąžiningu visos komandos darbu. Taip pat noriu padėkoti ir tiems, kurie šį projektą sukūrė. Tai mums davė galimybę išbandyti save tiek asmeniškai, tiek dirbant komandoje“, – dėkojo apdovanotos „Gintarinės vaistinės“ atstovė.

Ketvirtasis nominacijos „Metų projektas“ apdovanojimas atiteko „Norfos vaistinės“ vaistininkei Irenai Kudarauskienei iš Lazdijų. Ji paskelbta asmeninių pasiūlymų lydere visoje Lietuvoje. Atsiimdama statulėlę I. Kudarauskienė sakė, kad nesitikėjo, jog gali laimėti šį apdovanojimą. „Negaliu patikėti, kad nusipleniau šios nominacijos. „Norfos vaistinėje“ dirbu tik pirmus metus, todėl džiaugiuosi, kad pateisinau įmonės lūkesčius. Yra toks posakis – „kaip šauksi, taip atsilieps“. Myliu žmones, savo darbą ir tikiui, kad norint įgyvendinti savo tikslus, reikia tik to labai norėti“, – džiaugėsi I. Kudarauskienė, „Norfos vaistinės“ vaistininkė.