2016-03-04

UAB „Limedika“ metiniame renginyje išdalino 10 apdovanojimų veikliausiems ir darbščiausiems darbuotojams, efektyviausiai dirbusiems įmonių skyriams ir daugeliui kitų. Nominacijos „Metų krepšelio ekspertas“ nugalėtoja tapo „Gintarinės vaistinės“ vaistininkė Birutė Bartnikienė iš Lazdijų, kuri teigė, jog šį laimėjimą nulėmė sėkmės faktorius.

 

Nominaciją įteikęs „Norfos vaistinės“ generalinis direktorius Audrius Pocevičius atskleidė, kad pirkėjų krepšelio statistika parodo klientų poreikių nustatymo ir jų poreikių patenkinimo lygį, o apdovanotosios vaistininkės B. Bartnikienės domėjosi, kaip jai pavyko išsiaiškinti klientų poreikius ir sudaryti geriausiai juos atitinkančiusprekių krepšelius.

„Manau, man tiesiog pasisekė. Klientai manimi pasitiki, o aš tiesiog sugebėjau juos suprasti. Turbūt tai ir yra mano sėkmės receptas“,–sakė B. Bartnikienė, Lazdijų „Gintarinės vaistinės“ vaistininkė.

Į šią nominaciją taip pat pretendavo „Norfos vaistinės“ vaistininkė Ilona Brazienė iš Pabradės bei „Gintarinės vaistinės“ vaistininkė Danutė Lencevičienė iš Šaukėnų.