2016-03-01

Metiniame renginyje UAB „Limedika“ apdovanojo efektyviausiai dirbusius įmonių skyrius, darbščius, atsakingus ir veiklius darbuotojus, geriausių rezultatų pasiekusias vaistines ir daugelį kitų. Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje buvo išdalinta net 10skirtingų apdovanojimų. Viena jų – „Metų apyvartos augimas“ – buvo įteikta „Norfos vaistinei“,įsikūrusiai Klaipėdoje, Priestočio gatvėje.

Apdovanojimą įteikusi UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ valdybos narė ir UAB „Gintarinės vaistinės“ generalinė direktorėRūta Bagdonavičienė apdovanotos vaistinės atstovės teiravosi, kokia aukštų rezultatų paslaptis. Statulėlę už nuoplenus atsiėmusi „Norfos vaistinės“ vedėja Skirmantė Butkevičienė tvirtino, kad viskas priklauso nuo komandos, kuri ir paskatina klientus sugrįžti.

„Naujoji mūsų vaistinės komanda – kaip viena didelė, linksma ir nuotaikinga šeima. Visiems į mūsų vaistinę užsukusiems klientams ne tik suteikiame informacijos apie vaistus ar pasidaliname reikšmingais patarimais, tačiau ir perduodame jiems gerą nuotaiką, kuria jie užsikrėtę nori sugrįžti vėl ir vėl“, – sėkmės paslaptimi dalinosi S. Butkevičienė, Klaipėdos „Norfos vaistinės“ vedėja.

Į nominaciją „Metų apyvartos augimas“ taip pat pretendavo ir dar dvi „Norfos vaistinės“, esančios Biržuose, Respublikos gatvėje bei Vilkaviškyje, Nepriklausomybės gatvėje.