2016-02-22

Prasidėjus metams UAB „Limedika“ pagerbė 2015 metų geriausiuosius. Į tradicija tapusius apdovanojimus buvo pakviesti įmonių atstovai iš visos Lietuvos, o vakaro atmosferą kūrė Lietuvos muzikos žvaigždės bei šmaikštusis vakaro vedėjas, aktorius Džiugas Siaurusaitis.

Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu buvo apdovanotos geriausius rezultatus pasiekusios vaistinės, darbuotojai, tapę metų herojais, efektyviausiai ir operatyviausiai dirbę įmonių skyriai bei daugelis kitų darbščių, atsakingų ir veiklių darbuotojų. Nominantai galėjo pretenduoti net į 10 skirtingų nominacijų – Metų apyvartos augimas, Metų krepšelio ekspertas, Metų projektas, Metų pelno augimas, Metų herojai, Metų veiklos efektyvumas, Metų skaičių bitės, Metų ryšių ekspertai, Metų verslo stabilumas ir Metų operatyviausia komanda.

Renginio metu pristatyti ir UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“, apjungiančios UAB „Limedika”, UAB „Gintarinė vaistinė“ ir UAB „Norfos vaistinė“, rezultatai.

„Džiaugiuosi, kad 2015 metai buvo mums ypatingai sėkmingi. UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ apyvarta praėjusiais metais išaugo net 6 proc. ir pasiekė 184 mln. eurų. Pirmą kartą istorijoje aplenkėme kitus didžiuosius farmacijos tinklus. Puikių rezultatų padėjo pasiekti mūsų misija ir vizija – būti sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu bei būti geriausiais klientui, darbuotojui ir partneriui. Šiais metais ir toliau savo veiklą grįsime šiomis vertybėmis bei tikslais ir toliau sieksime geriausių rezultatų“, – pasakojo Eglė Audronė Zulanienė, UAB „Nacionalinės farmacijos grupės“ valdybos pirmininkė ir UAB „Limedika“ generalinė direktorė.

Renginio metu nominuotuosius ir visus susirinkusiuosius sveikino Europos Sąjungos ambasadorius Vygaudas Ušackas, stiprausiu pasaulio žmogumi laikomas Žydrūnas Savickas, Lietuvos Sveikatos Mokslų universiteto rektorius Remigijus Žaliūnas bei olimpinis čempionas Šarūnas Marčiulionis.

Apdovanojimų ceremonija buvo kupina staigmenų. Renginio svečiai galėjo dalyvauti loterijoje, kurioje 10 laimingųjų iš įvairiausių Lietuvos kampelių laimėjo nuostabius ekologiškos kosmetikos „Žiedė“ bei maisto papildų „Jamieson“ prizus. Tai padiktavo linksmą vakaro nuotaiką – vieni laimėję scenoje uždainavo, kiti nepamiršo pajuokauti. Jaukią vakaro atmosferą kūrė ne tik dalyvių nuotaika, bet ir muzikinius pasirodymus atlikę Baiba ir grupė bei Steponas Januška su grupe Studija. Renginyje šmaikštumo prieskonių suteikė ir linksmasis vakaro vedėjas, aktorius Džiugas Siausuraitis, kurio taiklūs komentarai pralinksmino visus susirinkusiuosius.

Išdalinus visus prizus ir pasibaigus apdovanojimų ceremonijai, vakarą uždarė bendrovės valdybos pirmininkė ir generalinė direktorė Eglė Audronė Zulanienė, kurios nuostabūs žodžiai sušildė kiekvieną: „Įmonė – tai žmonės. Žmonės, kurie gyvena tomis pačiomis vertybėmis. Ačiū Jums už nuoširdų darbą, už pastangas, už buvimą kartu. Ir, žinoma, už tai, kad į darbą visi ateiname, kaip į nuoširdžią šeimą.“