2016-02-10

„Gintarinė vaistinė“ paruošė staigmeną savo klientams ir jų mažyliams – išleido edukacinę pasaką vaikams apie vaistinę „Provizorius Vilhelmas arba „Gintarinei vaistinei“ gera jumis rūpintis“. Mažyliai ir jų tėveliai skaitydami pasaką apie išmintingąjį vaistininką galės sužinoti sveikos gyvensenos paslaptis bei susipažinti su vaistinės istorija.

„Rūpindamiesi žmonių sveikata, taip pat atkreipiame dėmesį ir į vaikų edukaciją. Juk mažyliai būna ypač aktyvūs ir ne visada žino, kaip tinkamai apsisaugoti nuo ligų. Šia knygele siekiame atskleisti sveikatos paslaptis ir tikimės, kad ji padės vaikams išlikti sveikiems, o pajutus pirmuosius ligos simptomus ir prisiminus žvėrelių patarimus apsisaugoti nuo rimtesnių susirgimų“, – sako Gitenis Pecukevičius, UAB „Limedika“, valdančios „Gintarinę vaistinę“, rinkodaros skyriaus vadovas.

Knygelėje pasakojama kaip išmintingasis profesorius Provizorius Vilhelmas bendraudamas su žvėrimis ir paukščiais nagrinėja gamtos sveikatos paslaptis-receptus. Pasakoje taip pat atsispindi „Gintarinės vaistinės“ istorija. Vyresnieji skaitytojai galės įžvelgti panašumų su senąja Palangos vaistine, kuri vėliau ir buvo prijungta prie „Gintarinės vaistinės“ tinklo.

Knygelės autorė – rašytoja Imandra Nekrošiūtė-Daukšienė, išleidusi jau septintąją knygą vaikams, iliustratorė – dailininkė Rūta Svickienė. Visi norintys susipažinti su profesoriumi Provizoriumi Vilhelmu, istoriją dalimis galite peržiūrėti Sveikatos kortelės Facebook paskyroje: https://goo.gl/6znkgu, visą Provizoriaus Vilhelmo pasaką galite perskaityti parsisiuntę el. knygą: http://goo.gl/9GlZ0L.