2016-02-02

Tęsdama savo tradicijas ir puoselėdama žmogiškasias vertybes, UAB „Limedikai“ priklausanti vaistinė prisideda prie Aleksandro Gridino labdaros fondo organizuojamos paramos akcijos „Maža širdelė – didelė viltis“. Akcija siekiama padėti Kūdikių namams, kuriuose auga labiausiai pažeidžiami mūsų ateities visuomenės piliečiai, suteikiant jiems galimybę gauti labiausiai trūkstamų priemonių, skirtų kasdieninei veiklai, augimui, vystymuisi ar mokymuisi.

Iniciatyva apima Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus ir Panevėžio kūdikių namus ir juose augančius beglobius bei labiausiai likimo nuskriaustus kūdikius ir vaikus, turinčius ne tik fizinių negalių, bet ir paliktus tėvų.

„Vaikai – mūsų ateitis, todėl negalėjome likti abejingi šiai iniciatyvai. Visi kartu norime prisidėti ir bent dalimi pakeisti kūdikių ir vaikų, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos ir stebuklo, gyvenimus“, – sako Gitenis Pecukevičius, UAB „Limedika“ rinkodaros skyriaus vadovas.

Akcija bus tęsiama visus metus, o prie jos galės prisidėti ir visi norintys, „Gintarinėse vaistinėse“ įsigiję paramos akcijos ženklu pažymėtų širdelių. Paramos akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos atnaujinti kūdikių namų inventorių, siekiant patenkinti pagrindinius mažųjų poreikius. Įgyvendinti tokią akciją idėja kilo įvertinus, kad šiuo metu valstybės ir savivaldybių skiriamų piniginių lėšų kūdikių namų išlaikymui ir jų būtiniausių poreikių patenkinimui nepakanka. Globos namuose augantys vaikai neturi tėvų, kurie galėtų jais rūpintis, pildyti jų norus ir į kuriuos jie galėtų kreiptis pagalbos, todėl šia parama tikimasi bent šiek tiek pagerinti vaikų gyvenimo kokybę.

Kaip yra pasakęs Aleksandro Gridino labdaros fondo įkūrėjas: „padėk silpnesniam, atnešk į pasaulį gėrio, gyvenk ne vien tik dėl savęs. Ir tik tada tavo siekiai pildysis, ir būsi amžinai laimingas. Dievas tave apdovanos ir suteiks dar daugiau jėgų. Ir tada, kai tau bus sunku, kiti, nepažįstami žmonės, taip pat išties pagalbos ranką.“

Sausio mėn. UAB „Gintarinei vaistinei“ buvo įteikta ir padėka už paramą Kauno sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Komanda džiaugiasi galėdama prisidėti prie likimo nuskriaustų kūdikių gerovės.