2016-01-14

Devynioliktus metus rengiamuose verslo bendruomenės „Lietuvos metų gaminys 2015“ apdovanojimuose laurus ir vėl skynė „Gintarinės vaistinės“ produktų linija „Žiedė“. Aukso medaliu įvertintas „Žiedės“ kremas paakiams su šilku, o sidabro medaliu – natūralus kremas apsaugantis nuo vabzdžių.

Iš viso Lietuvos įmonių produktai ir paslaugos 2015 m. pelnė 72 aukso ir 6 sidabro medalius.„Žiedės“ produkcija aukso ir sidabro medaliais įvertinta jau antrus metus iš eilės. 2014 m.„Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliu apdovanotas „Žiedė“ kremas brandžiai odai, o sidabro – „Žiedė“ serumas nuo raukšlių.

„Mums didelė garbė antrus metus iš eilės gauti tokį įvertinimą. „Lietuvos metų gaminio“apdovanojimas – mūsų nuoširdaus darbo ir teisingai pasirinktos strategijos įrodymas, todėl ir toliau dirbsime, siekdami vartotojams pasiūlyti aukščiausios kokybės ekologiškus produktus“, – sako Gitenis Pecukevičius, UAB „Limedika“, valdančios „Gintarines vaistines“, rinkodaros skyriaus vadovas.

Aukso medaliu įvertintas „Žiedė“ kremas paakiams su šilku maitina, drėkina, ramina ir jaunina odą, lygina raukšleles ir šalina pabrinkimus. Sudėtyje esantys nerafinuoti ekologiški nakvišų ir agurklių aliejai yra puikūs gamtiniai antioksidantai, saugantys odą nuo ultravioletinių spindulių, taip pat gausiai turtingi omega rūgštimis, maitinančiomis ir lyginančiomis odos raukšleles, suteikia jai elastingumą ir stangrumą. Sidabro medalį pelnės natūralus kremas nuo vabzdžių – levandų, bazilikų, gvazdikėlių, citrinžolių ir pipirmėčių eterinių aliejų mišinys, kuris padeda apsisaugoti nuo lietuviškų uodų bei erkių, dezinfekuoja ir ramina įkandimų vietas.

Lietuvos pramoninkų konfederacijos kasmet organizuojamo konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.