Marijampolėje į gyventojų namus beldžiasi maisto papildų pardavėjai, prisistatantys „Gintarinės vaistinės“ atstovais. Jie siūlo „Jamieson“ vitaminus įsigyti trigubai ar net keturgubai brangiau nei jie kainuoja vaistinėje, tikindami, jog siūlo ypatingas nuolaidas. „Jamieson“ papildus tiekianti didmeninė farmacijos bendrovė „Limedika“, kurios grupei priklauso „Gintarinė vaistinė“, jau kreipėsi į Marijampolės policijos komisariatą, prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą ir nustatyti sukčiaujančius asmenis. Gyventojai raginami būti budriais ir neapsigauti. Pasak „Gintarinės vaistinės“ Rinkodaros skyriaus vadovės Linatos Dvareckienės, klientė vaistininkei pranešė, jog du asmenys, prisistatę „Gintarinės vaistinės“ darbuotojais siūlė už ypatingą kainą įsigyti „Jamieson“ papildų. Juos vyrai siūlė pirkti už 90 litų. Vaistinėje šie papildai, kainuoja apie 25 litus, tad žmonės viliojami ypatingomis nuolaidomis, nors iš tikrųjų sumoka kelis kartus brangiau.

„Norime įspėti gyventojus – nei „Gintarinės vaistinės“, nei UAB Limedika darbuotojai po namus siūlydami maisto papildų nevaikšto, tiek papildus, tiek vaistus parduodame tik vaistinėje ir internetinėje vaistinėje. Kreipėmės į teisėsaugos institucijas, kad išsiaiškintų situaciją, tačiau, kol „Gintarinės vaistinės“ vardu prisidengę asmenys nenustatyti, raginame gyventojus būti budriais ir neapsigauti“, – pasakoja Gitenis Pecukevičius.

Apie UAB „Gintarinė vaistinė“

„Gintarinė vaistinė“ – trečias pagal dydį vaistinių tinklas Lietuvoje, įkurtas 2002 metais ir šiuo metu valdantis daugiau nei 230 vaistinių visoje Lietuvoje. „Gintarinėje vaistinėje“ dirba virš 700 darbuotojų, kuriems svarbiausia – pagarba bei dėmesys klientui, puiki paslaugų kokybė ir nuolatinis tobulėjimas. „Gintarinė vaistinė“ klientų vertinama už rūpestingumą bei šiltą bendravimą. Be vaistinių preparatų ir kosmetikos „Gintarinė vaistinė“ taip pat siūlo tokias paslaugas kaip skubų vaistų pristatymą Lietuvoje bei diagnostinius matavimus, ji vienintelė Lietuvoje skubų gyvybiškai svarbių vaistų pristatymą iš visos Europos.

Daugiau informacijos teirautis:

Gitenis Pecukevičius, UAB „Gintarinė vaistinė“ rinkodaros skyriaus vadovas, tel.: +370 (687) 77 289