UAB „Limedika“ pozicija reaguojant į Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informaciją

2015-02-26

Vilnius

Dėl ženklinime esančio neatitikimo, kurį nustatė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, t.y. chondroitino ir gliukozamino medžiagų kiekiai neatitiko nei nurodyta pakuotės ženklinime, „Jamieson“ maisto papildų atstovė ir platintoja UAB „Limedika“ kartu su gamintoju „Jamieson Laboratories“ (Kanada) nusprendė savanoriškai išimti maisto papildus „Jamieson Arthrimin Gliukozaminas ir Chondroitinas su MSM ir hialurono rūgštimi“ iš prekybos.

 „Mes, kaip UAB „Limedika“, būdami „Jamieson“ maisto papildų atstovai ir platintojai, jau kreipėmės į gamintoją dėl tolimesnių veiksmų ir ženklinimo patikslinimo,“ – sako UAB „Limedika“ rinkodaros skyriaus vadovas Gitenis Pecukevičius. 

„Jamieson Arthrimin Gliukozaminas ir Chondroitinas su MSM ir hialurono rūgštimi“ yra saugus vartoti. Išėmimas iš prekybos vykdomas dėl ženklinimo klaidos, jis nėra susijęs su jokiais kitais „Jamieson“ maisto papildais.

„Norėdami užtikrinti teisingą informaciją ir būti sąžiningais pirkėjų atžvilgiu, iš prekybos išimame maisto papildą „Jamieson Arthrimin Gliukozaminas ir Chondroitinas su MSM ir hialurono rūgštimi“, kol bus patikslintas jų ženklinimas. Atsiprašome pirkėjų už galimus nepatogumus bei nepasitenkinimą, įsigijus prekę su kitokiu medžiagų kiekiu nei nurodyta etiketėje, todėl priimsime šį maisto papildą ir grąžinsime pinigus, pateikus prekės pirkimo kvitą“, – sako L. Dvareckienė.

Pirkėjai gali kreiptis į vaistinę, pateikti maisto papildo „Jamieson Arthrimin Gliukozaminas ir Chondroitinas su MSM ir hialurono rūgštimi“ pakuotę bei pirkimo kvitą, ir atgauti sumokėtus pinigus.

„Norime užtikrinti, kad šis maisto papildas yra tikrai saugus vartoti. „Jamieson“ maisto papildai yra gaminami Kanadoje, kuri siekia užtikrinti aukštus maisto papildų gamybos standartus“, – sako L. Dvareckienė.

Vienas seniausių ir didžiausių Kanadoje maisto papildų gamintojas „Jamieson Laboratories“ yra sertifikuota GGP taikanti įmonė, kurią reguliariai tikrina „Health Canada“ sveikatos apsaugos agentūra.

UAB „Limedika“ daro viską, kad klientus pasiektų kokybiški atstovaujami produktai. Bendrovė atsiprašo už nepatogumus ir tikisi, kad šis nesusipratimas bus kaip galima skubiau išspręstas.

 

Kontaktai žiniasklaidai 
Gitenis Pecukevičius 
„Limedika“ Rinkodaros skyriaus vadovas 
Tel. +370 (687) 77 289 
El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.