UAB „Limedika“, UAB „Gintarinė vaistinė“, UAB „Norfos vaistinė“

PRANEŠIMAS

Praktikantams ir kandidatams į darbuotojus apie jų asmens duomenų tvarkymą

 

Kam naudosime Jūsų duomenis

Jūsų anketoje ir, jeigu yra, pridedamuose dokumentuose (gyvenimo aprašyme / CV, motyvaciniame laiške ir kt.) pateiktus Jūsų asmens duomenis įrašysime į kandidatų duomenų bazę ir saugosime bei tvarkysime tam, kad įvertintume Jūsų kandidatūrą bei teiktume Jums pasiūlymus į darbo vietas ar praktiką. Tai būtina dėl mūsų teisėto intereso parinkti suinteresuotus, kvalifikuotus ir tinkamus darbuotojus ir praktikantus.

Jūsų pateikiamų asmens duomenų bendri valdytojai yra UAB "Limedika", kodas 134056779, Erdvės g. 51, Ramučiai, Kauno raj.; UAB „Gintarinė vaistinė“, kodas 125877727, Erdvės g. 51, Ramučiai, Kauno raj.; UAB „Norfos vaistinė“, kodas 300536823, Savanorių pr. 176, Vilnius. Visų valdytojų bendras telefono numeris - + 370 37 321199, el. pašto adresas - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti tel. +370 37 200429, arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Vertindami Jūsų kandidatūros tinkamumą galime kreiptis į Jūsų mokymo įstaigą ar (ir) buvusius darbdavius pasiteirauti apie Jūsų kvalifikaciją, gebėjimus ar dalykines savybes. Šios informacijos norėtume gauti ir, jeigu yra, iš Jūsų esamo darbdavio, tačiau tai daryti galime tik su Jūsų sutikimu. Jūs turite teisę bet kad atšaukti savo sutikimą atsiųsdami pranešimą elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kas galės peržiūrėti Jūsų informaciją?

Užtikriname Jus, kad Jūsų duomenis laikome saugiai ir konfidencialiai.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už personalo atranką ir įdarbinimą, taip pat tų padalinių vadovai, kuriuose vykdoma darbuotojų ir (ar) praktikantų atranka.

UAB Limedika IT skyrius, prižiūrėdamas ir užtikrindamas kompiuterinės programinės įrangos veikimą gali turėti prieigą prie Jūsų duomenų tik tiek, kiek tai būtina šios programinės įrangos tinkamam veikimui užtikrinti.

Jūsų pateikiami duomenys nebus naudojami jokiomis kitomis aplinkybėmis ar teikiami kitiems asmenims.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Jeigu, remiantis Jūsų anketa ir/ar pateiktais kitais dokumentais, praktikos ar darbo pasiūlymas Jums nepateikiamas, Jūsų asmens duomenys bus saugomi ir tvarkomi praktikantų (ar) ir kandidatų duomenų bazėje būsimoms atrankoms 2 (dvejus) metus nuo duomenų pateikimo datos. Kandidatų į farmacijos specialistus asmens duomenis būsimoms atrankoms tvarkome ir saugome 5 (penkerius) metus nuo duomenų pateikimo datos.

Jeigu būsite atrinkti ir sudarysite praktikos ar darbo sutartį, atrankos duomenis saugosime praktikos ar įdarbinimo laikotarpiu bei senaties terminą po šių santykių pasibaigimo.

Kokias teises Jūs turite?

Jūs turite teisę susipažinti su UAB „Limedika“, UAB „Gintarinė vaistinė“ ir UAB „Norfos vaistinė“ tvarkomais Jūsų asmens duomenimis, juos taisyti, papildyti ar atnaujinti, užpildydami ir pateikdami mums naują anketą arba susisiekę su mumis elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Šiuo el. pašto adresu taip pat galite kreiptis į mus dėl Jūsų duomenų tvarkymo apribojimo, kai turite tam teisinį pagrindą.

Jūs turite teisę nesutikti, kad Jūsų pateikti asmens duomenys būtų toliau tvarkomi praktikantų ar darbuotojų atrankos tikslais, ir prašyti pašalinti Jūsų duomenis iš praktikantų ar (ir) kandidatų duomenų bazės, pateikdami mums prašymą elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., e. pristatymo dėžutė 188607912.