2019-01-01

Mielieji, pradėjome naują valstybės šimtmetį – kupini idėjų, ryžto ir drąsos kurti dar geresnę, sveikesnę aplinką sau ir savo kolegoms, klientams, bičiuliams, šeimos nariams.

Iškovota I-oji vieta Oazės boulingo turnyre2018-09-14

Ir vėl džiugios žinios iš boulingo stovyklos. Skubame sveikinti UAB “Limedika” kolegas, kurie sunkiose kovose nurengė 10 komandų ir iškovojo I-ąją vietą  Oazės boulingo vasaros sezono finaliniame etape!

2018-05-31

Tradicija tapęs Laisvės alėjos lygos turnyras šiemet ir vėl gausiai sukvietė boulingo mėgėjus. Turnyras, kuris vyko 2018 05 10 - 2018 05 24 itin sėkmingas buvo komandai „Limedika”.

2017-12-05

Mielieji, kiekvienos sėkmingos organizacijos paslaptis – bendrystė, dėmesys, kūrybiškumas ir glaudus bendradarbiavimas dirbant komandoje.
Tvirtai ir užtikrintai, tarsi spaustumėte ranką geriausiam savo partneriui. Šis pašėlusiu ritmu besisukantis amžius reikalauja ištvermės, o kaip tik jos jums ir netrūksta. Todėl norime iš širdies padėkoti už kokybišką bendradarbiavimą, norą eiti tik pirmyn.

2017-11-24

Penktadienis  “Limedikoje” kartu su krepšininku Robertu Javtoku. Jau tradicija tapęs „Penktadienio svečias“, šaltoką lapkričio penktadienį  į „Limedika“ biurą atkelaivo garsusis krepšininkas Robertas Javtokas.

2017-11-15

Šiemet, lapkričio 9-12d., vyko 15-oji jubiliejinė mados, stiliaus bei grožio paroda „MOTERS PASAULIS 2017“.
„Ekspozicijų centro“ organizuojamoje parodoje, net 4 dienas netilo šurmulys susijęs su mados, stiliaus bei grožio naujienomis. Šiemet, rekordinis skaičius - net 410 įmonių pristatė produktus skirtus grožio industrijai. Toks didžiulis dalyvaujančių įmonių skaičius garantavo įdomią, dinamišką bei unikalią ekspoziciją, kurioje net išrankiausieji rado sau tinakamą prekę.

2017-10-10

Dažnai girdime, jog Lietuvoje trūksta vienos ar kitos grupės kraujo. Kiekvieną dieną kraujo perpilimo reikia daugiau nei 200 žmonių, tad nieko keisto, jog kraujo atsargos banke greitai išsenka. Girdint vis netylančias kalbas apie tai, UAB “Limedika” kolektyvas nusprendė prisijungti prie geros valios žmonių ir paaukoti kraujo tiems, kuriems jis yra būtinas.

2017-09-25

Kas antrus metus rengiamas didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis specializuotas renginys “Baltmedica 2017” šiemet minėjo gražų jubiliejų. Jau 20-ąjį kartą Lietuvos bei užsienio odontologijos ir bendrosios medicinos atstovai turėjo galimybę išbandyti naujienas ir jau patikrintas prekes bei įrangą, skirtą šios srities specialistams. Specializuotoje parodoje susitiko geriausi ir garsiausi odontologijos specialistai iš 15 pasaulio šalių, įvairių asosciacijų vadovai, prekiniai ženklai, odontologijos paslaugų tiekėjai, gamintojai. Parodos “vinimi” buvo tarptautinė konferencija “Baltic Dental Days” (konferenciją organizavo LR Odontologų rūmai).

2017-08-15

Rugpjūčio antrasis penktadienis UAB “Limedika” įmonėje prasidėjo įprastai. Tačiau visi su nekantrumu laukė pietų pertraukos, kuri šį kartą buvo kitokia nei įprastai. Jau tradicija tapęs “Penktadienio svečias” į įmonę šį kartą atvedė brazilų džiazo atlikėją Adriano Trindade. Brazilas turėjo muzikinius pasirodymus daugiau nei 34 šalyse ir štai, savo išskirtinį pasirodymą surengė UAB „Limedika“ darbuotojams.

2017-06-19

Šiemet XXVI komandinio Laisvės Alėjos lygos turnyro nugalėtojais tapo ir Didžiąją Taurę laimėjo Limedika komanda.

2017-05-23

Šių metų gegužės mėn. 19-20 d. Nidoje vyko penkioliktosios Lietuvos odontologų (moterų ir vyrų) teniso pirmenybės Nida Open 2017.  Turnyrą sudarė trys grupės: moterų varžybos vyko vienoje amžiaus grupėje, vyrų varžybos vyko dvejose grupėse:  vyrai iki 50 m. ir vyrai virš 50 m. amžiaus.

2016-12-01

Kauno rajono savivaldybė pagerbė sėkmingiausiai 2016 m. dirbusias Kauno rajono įmones bei verslininkus. „Limedikai“ atiteko apdovanojimas už didžiausią indėlį į Kauno rajono biudžetą.

Prizu „Už indėlį į biudžetą“ apdovanota farmacijos bendrovės UAB „Limedika“ generalinė direktorė Eglė Audronė Zulanienė. Bendrovė užima 125 vietą tarp TOP 500 Lietuvos juridinių asmenų.

2016-03-31

Tris kartus aplink Žemės rutulį – tokia UAB „Limedikos“ Transporto skyriaus metinė statistika. Komanda, pelniusi „Metų operatyviausios komandos“ apdovanojimą, į sceną buvo palydėta audringomis ovacijomis, o skyriaus vadovas Arvydas Slanina džiaugėsi darbuotojų ryžtu.

2016-03-29

Efektyviausi įmonės skyriai, daugiausiai asmeninių pasiūlymų pateikę darbuotojai, klientų poreikių nustatymo ekspertai ir kiti – tokios nominacijos skambėjo ir buvo įteiktos metiniame UAB „Limedika“ renginyje. „Metų verslo stabilumo“ apdovanojimu buvo įvertintas bendrovės Juridinis skyrius už įmonei suteikiamą stabilumą, puikiai sprendžiant juridinius klausimus.

2016-03-24

„Metų ryšių ekspertais“ UAB „Limedika“ metiniame renginyje paskelbė ir apdovanojo bendrovės Didmeninių užsakymų skyrių, per metus įvykdantį beveik 10 milijonų užsakymų. Iškilminogje ceremonijoje apdovanojimą atsiėmė septynios skyriuje dirbančios merginos – Lina Ličkienė, Violeta Balionienė, Vilmantė Gudžiūnienė, Vilma Mackevičienė, Jūratė Gabriūnienė, Raimonda Plačiakytė ir Nijolė Remeikienė.

2016-03-21

Metiniame renginyje UAB „Limedika“ išdalino 10 skirtingų apdovanojimų. Vienas iš jų – „Metų skaičių bitės“ – atiteko tiksliausioms ir efektyviausiai dirbusioms buhalterėms, kuriomis tapo Greta Vilkienė, „Gintarinės vaistinės“ vyriausioji buhalterė, ir Asta Dzikaitė, UAB „Limedikos“ vyriausioji buhalterė.

2016-03-18

Tarptautinėje „Pelion Healthcare“ bei UAB „Limedikos“ įmonių grupėse efektyviausiai 2015 m. dirbusiu pripažintas bendrovės Didmeninės prekybos sandėlio skyrius, jam įteiktas „Metų veiklos efektyvumo“ apdovanojimas. Skyriaus vadovas Justinas Orantas džiaugėsi, kad aukštų rezultatų pasiekti padėjo komandinis darbas.

2016-03-15

Ryžtingi, darbštūs, rūpestingi ir veiklūs – taip buvo apibūdinti „Metų herojais“ paskelbti darbuotojai, kuriuos metiniame renginyje apdovanojo UAB „Limedika“. „Metų herojais“ tapo Raminta Vaičiulevičiūtė, Vaidas Zymonas, Laurynas Nikolajevas, Laima Šaulienė, Antanas Šalnis, Edita Stankevičiūtė, Paulius Ciegis, Goda Dapkuvienė bei Vilma Masionytė.

2016-03-11

UAB „Limedika“ metiniame renginyje tiksliausioms buhalterėms, efektyviausiai dirbusiems įmonių skyriams bei kitaip pasižymėjusiems darbuotojams ir vaistinėms išdalino 10 skirtingų apdovanojimų. Vienas jų – „Metų pelno augimas“ – atiteko didžiausią pelną sugeneravuiai vaistinei, kuria tapo „Gintarinė vaistinė“, esanti Avižienių seniūnijoje, Užubalių kaime, Ukmergės gatvėje.

2016-03-08

UAB „Limedika“ apdovanojo daugiausiai asmeninių pasiūlymų pateikusias vaistines, įmonių skyrius ir jų darbuotojus. „Metų projekto“ statulėlės įteiktos bendrovės Produktų skyriaus atstovei Eglei Pikžirnytei, regiono vadovei Violetai Venskuvienei, „Gintarinei vaistinei“, įsikurusiai Alytuje, Jaunimo gatvėje, bei „Norfos vaistinės“ vaistininkei Irenai Kudarauskienei iš Lazdijų.

2016-03-04

UAB „Limedika“ metiniame renginyje išdalino 10 apdovanojimų veikliausiems ir darbščiausiems darbuotojams, efektyviausiai dirbusiems įmonių skyriams ir daugeliui kitų. Nominacijos „Metų krepšelio ekspertas“ nugalėtoja tapo „Gintarinės vaistinės“ vaistininkė Birutė Bartnikienė iš Lazdijų, kuri teigė, jog šį laimėjimą nulėmė sėkmės faktorius.

2016-03-01

Metiniame renginyje UAB „Limedika“ apdovanojo efektyviausiai dirbusius įmonių skyrius, darbščius, atsakingus ir veiklius darbuotojus, geriausių rezultatų pasiekusias vaistines ir daugelį kitų. Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje buvo išdalinta net 10skirtingų apdovanojimų. Viena jų – „Metų apyvartos augimas“ – buvo įteikta „Norfos vaistinei“,įsikūrusiai Klaipėdoje, Priestočio gatvėje.

2016-02-22

Prasidėjus metams UAB „Limedika“ pagerbė 2015 metų geriausiuosius. Į tradicija tapusius apdovanojimus buvo pakviesti įmonių atstovai iš visos Lietuvos, o vakaro atmosferą kūrė Lietuvos muzikos žvaigždės bei šmaikštusis vakaro vedėjas, aktorius Džiugas Siaurusaitis.

 2016-02-10

„Gintarinė vaistinė“ paruošė staigmeną savo klientams ir jų mažyliams – išleido edukacinę pasaką vaikams apie vaistinę „Provizorius Vilhelmas arba „Gintarinei vaistinei“ gera jumis rūpintis“. Mažyliai ir jų tėveliai skaitydami pasaką apie išmintingąjį vaistininką galės sužinoti sveikos gyvensenos paslaptis bei susipažinti su vaistinės istorija.

2016-02-02

Tęsdama savo tradicijas ir puoselėdama žmogiškasias vertybes, UAB „Limedikai“ priklausanti vaistinė prisideda prie Aleksandro Gridino labdaros fondo organizuojamos paramos akcijos „Maža širdelė – didelė viltis“. Akcija siekiama padėti Kūdikių namams, kuriuose auga labiausiai pažeidžiami mūsų ateities visuomenės piliečiai, suteikiant jiems galimybę gauti labiausiai trūkstamų priemonių, skirtų kasdieninei veiklai, augimui, vystymuisi ar mokymuisi.

2016-01-14

Devynioliktus metus rengiamuose verslo bendruomenės „Lietuvos metų gaminys 2015“ apdovanojimuose laurus ir vėl skynė „Gintarinės vaistinės“ produktų linija „Žiedė“. Aukso medaliu įvertintas „Žiedės“ kremas paakiams su šilku, o sidabro medaliu – natūralus kremas apsaugantis nuo vabzdžių.

2015-12-22

Sakoma, kad stiprus kūnas stiprina protą. Linkime, kad artėjančių švenčių laikotarpis būtų pripildytas šilumos, ramybės ir jaukumo, o ateinantys metai – nestokotų šypsenų, optimizmo ir energijos.

Mes pažadame ir toliau su užsidegimu ir aistringu polėkiu rūpintis Jūsų kūno ir sielos sveikata. Sieksime, kad Jūsų gera savijauta ateinančiais metais suteiktų Jums energijos sėkmingiems darbams, įsimintinoms kelionėms ir tikslų siekimui. 

Džiaugiamės, galėdami būti Jūsų sveiko ir ilgo gyvenimo partneriu.

Su nuoširdžia šypsena, UAB „Limedika“ kolektyvas

UAB „Limedika“ pozicija reaguojant į Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informaciją

2015-02-26

Vilnius

Dėl ženklinime esančio neatitikimo, kurį nustatė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, t.y. chondroitino ir gliukozamino medžiagų kiekiai neatitiko nei nurodyta pakuotės ženklinime, „Jamieson“ maisto papildų atstovė ir platintoja UAB „Limedika“ kartu su gamintoju „Jamieson Laboratories“ (Kanada) nusprendė savanoriškai išimti maisto papildus „Jamieson Arthrimin Gliukozaminas ir Chondroitinas su MSM ir hialurono rūgštimi“ iš prekybos.

2014-12-19

Vilnius

Šiandien „Lietuvos metų gaminys – 2014“ konkurse apdovanoti du vaistinėje gaminamos kosmetikos priemonių linijos „Žiedė“ produktai. Aukso medalis suteiktas „Žiedė“ brandžios odos veido kremui, o sidabro medalis – „Žiedė“ serumui nuo raukšlių.

2014-10-30

Kauno raj.

Šiandien Kauno rajone oficialiai atidarytas vienas moderniausių vaistų logistikos centrų Baltijos šalyse, į kurį „Nacionalinė farmacijos grupė“ investavo 31 mln. litų – tai viena didžiausių investicijų Lietuvos farmacijos sektoriuje per pastaruosius penkerius metus. Naujasis vaistų logistikos centras suteiks galimybę „Nacionalinei farmacijos grupei“ priklausančiai didmeninei farmacijos bendrovei „Limedika“ daugiau nei 1700 vaistinių ir ligoninių aptarnauti iki 50 proc. greičiau ir pasiūlyti didesnį medikamentų asortimentą. 

Marijampolėje į gyventojų namus beldžiasi maisto papildų pardavėjai, prisistatantys „Gintarinės vaistinės“ atstovais. Jie siūlo „Jamieson“ vitaminus įsigyti trigubai ar net keturgubai brangiau nei jie kainuoja vaistinėje, tikindami, jog siūlo ypatingas nuolaidas. „Jamieson“ papildus tiekianti didmeninė farmacijos bendrovė „Limedika“, kurios grupei priklauso „Gintarinė vaistinė“, jau kreipėsi į Marijampolės policijos komisariatą, prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą ir nustatyti sukčiaujančius asmenis. Gyventojai raginami būti budriais ir neapsigauti. Pasak „Gintarinės vaistinės“ Rinkodaros skyriaus vadovės Linatos Dvareckienės, klientė vaistininkei pranešė, jog du asmenys, prisistatę „Gintarinės vaistinės“ darbuotojais siūlė už ypatingą kainą įsigyti „Jamieson“ papildų. Juos vyrai siūlė pirkti už 90 litų. Vaistinėje šie papildai, kainuoja apie 25 litus, tad žmonės viliojami ypatingomis nuolaidomis, nors iš tikrųjų sumoka kelis kartus brangiau.

Nerūšiuojamos ir netinkamai tvarkomos pakuočių atliekos jau po kelių dešimtmečių gali Lietuvą padaryti vienu dideliu sąvartynu. Neišrūšiuotos ir neperdirbtos jos išlieka nesuirusios ilgą laiką:

•    popierius - 2 metus;

•    konservų dėžutės - 90 metų;

•    plastiko pakuotės - 200 metų;

•    stiklainiai, buteliai - 900 metų.

Pakuočių atliekos yra alternatyvus žaliavų šaltinis, jas rūšiuojant ir perdirbant gaunama nauda pramonei, tausojami gamtiniai ištekliai. Todėl yra labai svarbu pakuočių atliekas išskirti iš bendro susidarančių atliekų srauto, jas rūšiuoti ir tinkamai jomis atsikratyti, taip užtikrinant, kad nebus teršiama aplinka, o jų antrinis panaudojimas padės išsaugoti daug įvairių gamtinių resursų.

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Privatumo politika SUTINKU