Nuo pat veiklos pradžios UAB „Limedika“ Lietuvos farmacijos rinkoje nuolat auga. Tam labiausiai turi įtakos bendradarbiavimas su vaistinėmis. Ypač daug dėmesio skiriama nepriklausomoms vaistinėms, vaistinių tinklams: Baltijos vaistinių grupei, UAB „Gintarinė vaistinė“ ir UAB „Norfos vaistinė“, kurioms stengiamasi siūlyti kuo palankesnių pirkimo ir pristatymo sąlygų, teikiamos kokybiškos paslaugos.

2009 m. bendrovės apyvarta siekė 99 mln. eurų, nors rinkai tie metai buvo nepalankūs – apyvarta krito 6 proc., tačiau UAB „Limedika“ išsaugojo 24 proc. rinkos. Apie 93 proc. apyvartos sudarė pardavimas vaistinėms ir gydymo įstaigoms. Beveik 100 proc. visų farmacijos gaminių buvo realizuota vidaus rinkoje.

2010 m. bendrovės apyvarta vėl augo − siekė 101 mln. eurų. Rinkos dalis liko nepakitusi.

2011 m. apyvarta - 117 mln. eurų. 2012 m. apyvarta - 124 mln. eurų. 2013 m. apyvarta - 134 mln. eurų.

2007 m. UAB „Limedika“, pirmoji iš didmeninių farmacijos įmonių, buvo įtraukta į Oficialiai patvirtintų tiekėjų sąrašą (OPTS). Tų pačių metų pabaigoje kontrolinį kompanijos paketą įsigijo didžiausia Lenkijos farmacijos kompanija Polska Grupa Farmaceutyczna (PGF). Kompanijos augimą ir veiklos efektyvumą lemia aukštos kvalifikacijos specialistų darbas, racionalus valdymas ir nuolatinis dėmesys svarbiausioms plėtros kryptims: asortimento plėtrai, kokybiškam ir operatyviam aptarnavimui, lojaliausiems klientams ir konkurencingai kainai. UAB „Limedika“ veikla grindžiama Geros vaistų platinimo praktikos taisyklių (GVPPT) reikalavimais, kompanija yra Vaistų didmeninės prekybos įmonių asociacijos narė. 

UAB „Limedika“ vaistais ir medicininės paskirties produktais aprūpina daugiau nei 1500 Lietuvos vaistinių ir ligoninių, tiekia medicinos ir kosmetikos prekes parduotuvėms ir optikoms. Bendrovė nuolat plečia savo partnerių tinklą, kurį sudaro per 250 įmonių, tarp kurių yra vaistų ir maisto papildų gamintojų. Kompanija taip pat bendradarbiauja su nepriklausomomis Lietuvos vaistinėmis ir jų tinklais. UAB „Gintarinė vaistinė“ ir UAB „Norfos“ vaistinė priklauso UAB „Limedika“ įmonių grupei. 

UAB „Limedika“ veikla apima ir rinkodaros paslaugas. Turėdama ilgametę patirtį farmacijos rinkoje, produktų įvedimo know- how ir  turėdama savo vaistines, „Limedika“ užtikrina sėkmingą  produktų įvedimą ir atstovavimą rinkoje.  Produktų atstovavimas ir rinkodara apima nuo produkto įvedimo rinkoje pradžios iki pilno produkto palaikymo, siekiant didinti atstovaujamų produktų pardavimus. Šiuo metu „Limedika“ sėkmingai atstovauja ir rūpinasi šiais produktais: Jamieson Laboratories Ltd. (Kanada), Philips AVENT (Anglija). 

UAB „Limedika“ taip pat sėkmingai plėtoja atskirą veiklos kryptį – prekybą veterinarijos vaistais, gyvūnų priežiūros prekėms, gyvūnų vitaminais ir papildais. Atstovauja žinomus gyvūnų prekių gamintojus tokius kaip Richter Pharma AG, Sintofarm SPA, Tavet, Tanin Sevnica, Chrysamed ir kt.